ERZ-VA9V201
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-VA9V201
  • 1
Diameter : 9 mm
Voltage Rating AC : 130 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 340 V
Series : V
Varistor Voltage : 200 VDC
Voltage Rating DC : 170 VDC
Capacitance : 430 pF